Katalog Stron Katalog Stron Polski katalog strony Darmowy Katalog

DLA NIEGO

DLA NIEJ

LUKSUS DLA WSZYSTKICH

 

MARKOWE UBRANIA DLA KAŻDEGO

 

ŚLEDŹ NAS

KONTAKT

O NAS

O FIRMIE

67-200 Głogów, Aleja Wolności 70

poniedziałek 09:00 - 17:00

wtorek              09:00 - 17:00

środa                 09:00 - 17:00

czwartek         09:00 - 17:00

piątek                09:00 - 17:00

sobota              09:00 - 14:00

 

e-mail : biuro@glogowskiwieszak.pl 

  1. pl
  2. de
  3. en
  4. uk
0
0
0
glogowski wieszak 3


glogowski wieszak

Firma " Głogowski wieszak " powstała w roku 2020 .

Nasze motto to "Luksus dla Wszystkich . Markowe ubrania dla każdego"

Obecnie  zajmujemy się handlem odzieżą z drugiej ręki , jak i nową . Jesteśmy zorientowani na dalszy rozwój glogowskiego wieszaka , oraz udoskonalanie technik sprzedaży, aby  klienci byli w pełni zadowoleni z  usług i wyboru towaru .W naszych sklepach panuje miła atmosfera , a  nasi pracownicy zawsze chętnie Państwu doradzą i pomogą w zakupach .  Sprzedajemy nową oraz używaną odzież z zachodu Niemiec oraz z Anglii . Staramy się rozszerzać i urozmaicać nasz asortyment . Aby urozmaicić naszą ofertę , glogowski wieszak ciągle poszerza rynki pozyskiwania towaru . Staramy się o rozszerzenie rynku pozyskiwania towaru z różnych części Europy , a w planach mamy także z innego kontynentu , aby glogowski wieszak mógł zapewnić szeroki wachlarz odzieży i obuwia . Okres pandemii tak jak wszystkim , tak i nam , przysporzył  wiele kłopotów i zmartwień . Jednak mamy nadzieję , że pandemia jest już za nami i nic już nie zakłóci funkcjonowania naszych sklepów .

Glogowski wieszak, dając ubraniom drugie życie , bierze czynny udział w ochronie naszej planety . Państwo również , możecie dołożyć własną cegiełkę , do ochrony planety , kupując ubrania z drugiego obiegu. Postawa taka skutkuje zmniejszeniem produkcji nowych rzeczy , a co za tym idzie . Zmniejsza zużywanie energii i surowców oraz zanieczyszczenie atmosfery . Glogowski wieszak stara się sprowadzać najlepszej jakości odzież , która jest po przybyciu poddana wnikliwej kontroli . Podczas  której , towar jest segregowany , a nie spełniający norm zostaje odrzucony . Jesteśmy dla Ciebie , aby zaproponować Tobie towar tylko najlepszej jakości . Zadowolony klient , to klient , który wraca po następne zakupy . Co jest korzyścią dla obu stron .

Czekamy na Państwa w Głogowie przy ulicy Aleja Wolności 70 .  Serdecznie zapraszamy na zakupy w tygodniu jak i w sobotę  .

glogowski wieszak 2
glogowski wieszak